• Stop and Go ioannina
 • Stop and Go ioannina
 • Stop and Go ioannina
 • Stop and Go ioannina
 • Mire se erdhet ne Stop And Go!

 • Shijoni sanduica te ngrohta dhe te ftohta...

 • Provoni kafe te ngrohte ose te ftohte...

 • Ne nje ambient te ngrohte...

Fast Food

Fast food Ioannina

Shijoni shumellojshmerine e madhe me sanduica te ngrohta dhe te ftohta, peteri, lloje grilli si suvllaqe, pita me gjyro...

Kafe

Kafe Stop and Go Ioannina

Provoni kafe te ngrohte ose te ftohte, lengje natyrale, cokollata, pije freskuese...

Embelsira

Embelsira Ioannina

Embelsira, akullore, snacks dhe embelsira Janiote me shurup...

Produkte vendore

Produkte vendore Ioannina

Ne dyqanin tone do te gjeni produkte vendore tradicionale te rajonit, si embelsira te luges, trahana, makarona artizanale(hilopite)...

Galleria

Te dhenat e komunikimit

 • Km i 8te i Rruges Nacionale Janine-Athine
  Prane pikenyjes se Autostrades se Egnatise
 • Tel 26510 92772 - Fax 26510 92422
  Mob 6944 282660
 • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Harte kontakti

Ore funksionimi & Parking

Te hapura gjithe 24 oreshin
Te hapura gjithe 24 oreshin.
Parking ne dispozicion
Parking ne dispozicion.
Janine