Ambienti yne

Stop and Go

Ju presim gjithe 24 oreshin dhe 365 dite ne vit, qe te shijoni shumellojshmerine e madhe me sanduica te ngrohta dhe te ftohta, peteri, lloje grilli, pita me gjyro dhe pije freskuese.

Vlen te provoni kafene e shkelqyer qe ju ofrojme, si dhe embelsira, akullore, snacks dhe embelsira Janiote me shurup. Brenda ne dyqan do te gjeni produkte vendore te rajonit, lloje dhuratash, si dhe cfare ju nevojitet per udhetimin tuaj.

Disponojme parking te rehatshem per vetura, automjete profesionale, autobuza.

Ambienti i Jashtem

Ambienti i Brendshem

Te Ndryshme

Te dhenat e komunikimit

  • Km i 8te i Rruges Nacionale Janine-Athine
    Prane pikenyjes se Autostrades se Egnatise
  • Tel 26510 92772 - Fax 26510 92422
    Mob 6944 282660
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Harte kontakti

Ore funksionimi & Parking

Te hapura gjithe 24 oreshin
Te hapura gjithe 24 oreshin.
Parking ne dispozicion
Parking ne dispozicion.
Janine